Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /www/doc/www.autopujcovna-pardubice.cz/www/app/core/Filter.php on line 43
Autopůjčovna Vysoké Mýto - Lupínek
Autopůjčovna Lupínek
+420 466 766 375 REZERVOVAT VŮZ ONLINE

Půjčovna aut - Autopůjčovna Velké Mýto

Autopůjčovna Lupínek je tu nejen pro ty, kteří vůz nevlastní. Může se vám stát, že potřebujete jiný typ, třeba dodávku na stěhování, nebo se vám porouchá firemní auto atd. Důvodů, proč si půjčit auto je celá řada. A proč zrovna u nás? Máme k dispozici vozy různých velikostí a nosností, mnohé komfortní služby a příznivé ceny.

Pronájem auta/dodávky je jednoduchý

Služby jsou uzpůsobeny tak, abyste si mohli vůz pronajmout co nejjednodušeji. Fyzická osoba předkládá jen občanský průkaz a druhý doklad totožnosti (může jít o cestovní pas, nebo řidičský průkaz). Jste-li podnikající osoba budeme ještě žádat výpis z obchodního, či živnostenského rejstříku. Pak už jen složíte vratnou kauci, jejíž výše se liší dle typu vozidla. Poté si už jen necháte vozidlo přistavit například ve Vysokém Mýtě a můžete se vydat na cestu.

Pronajměte si vůz na jakkoliv dlouhou dobu

Pokud se vám porouchal váš vůz, nebo se potřebujete přestěhovat, něco odvézt atd., nejspíš vám bude stačit krátkodobý pronájem. Pokud byste si však rádi půjčili auto na delší dobu. Lze se domluvit na výhodnější ceně. Kolik přesně zaplatíte, se bude odvíjet od konkrétní doby pronájmu. Výhodami dlouhodobého pronájmu je, že máte vůz neustále k dispozici, jezdíte si, jak potřebujete, ale zároveň se nemusíte o nic starat. My zajišťujeme pravidelné servisní prohlídky a vše pro vaše spokojené jízdy.

Služby poskytované nejen pro Vysoké Mýto

Naše autopůjčovna Lupínek neustále vylepšuje své služby, aby byly pro vás co nejkomfortnější. Mezi ty stávající patří 400 km denního nájezdu zdarma, asistenční služby v rámci EU nonstop, úschova vašeho auto po dobu pronájmu, přistavení vozu, pojištění v ceně, pomoc při výběru vozidla, zapůjčení navigace a dalšího vybavení a jiné služby pro vaše pohodové jízdy.

Vyberte si z různých aut

Možná máte jasnou představu o půjčeném voze. Pak se podívejte na naši nabídku a najděte si auto požadované nosnosti, velikosti a dalších parametrů. Pokud se však chystáte stěhovat, nebo hledáte auto na jiný výjimečný účel, možná si s výběrem nevíte rady. Poradíme vám. Nastiňte nám vaší situaci a my vám doporučíme automobil s ohledem na všechny vaše požadavky. Ať už si vyberete jakékoliv auto či dodávku, můžete očekávat dobrým technický stav vozidla.

Přistavíme vám vůz přímo ve Vysokém Mýtě

Spěcháte-li na půjčení vozidla a nechcete-li se zdržovat jeho vyzvednutím, máme pro vás dobrou zprávu. Přistavíme vám vůz po telefoní domluvě kamkoliv ve Vysokém Mýtě.

Máte zájem o tuto službu? Zavolejte nám a sdělte nám, kam a kdy chcete auto přistavit, případně se ještě dohodneme na dalších podrobnostech. Vy si jen převezmete vůz a hned se můžete vypravit tam, kam potřebujete.

Mapa autopůjčovna Vysoké Mýto

Vozy dostupné
k okamžitému vypůjčení

Vyberte si podle svých preferencích.

Seznamte se s naší nabídkou automobilů a dodávek a vyberte si takový vůz, jenž nejlépe splní vaše požadavky. Nejste-li si jisti, jaký vůz by to měl být, rádi vám poradíme. Stačí, když se nám ozvete.

Škoda Ocstavia II

Akční cena

jen 10 000 Kč / měs.

Škoda Octavia II 2.0 TDI

Už od 550 Kč / den
Pohodlný manažerský či rodinný vůz pro dlouhé cesty.
Rezervovat vůz
Škoda Ocstavia III

Škoda Octavia III 2.0 TDI

Už od 880 Kč / den
Prostorný vůz, ve kterém si uděláte pohodlí i na delších trasách.
Rezervovat vůz
Peugeot Boxer

Peugeot Boxer L5H3

Už od 1 200 Kč / den
Velká varianta dodávky s úsporným motorem HDI Vám usnadní Vaše podnikatelské aktivity. Délka ložné plochy je 4 metry.
Rezervovat vůz

Proč zvolit právě naši Autopůjčovnu

Výhody, které oceníte

Až 400km nájezdu denně

Denní nájezdy se sčítají.

Asistenční služba po celé EU

S našimi vozy jezdíte bezstarostně.

Jezděte po celé Evropě

Naše vozy mají pojištění po celé Evropě. Jezděte do zahraničí bez příplatku.

Dalniční známka v ceně

Naše vozy mají dalniční známku platnou po České republice.

Možnost přistavení

Přistavíme vám vůz kdekoliv v Pardubicích i v celé ČR po tel. domluvě.

Rychlé půjčení vozu

Rezervace auta je jednoduchá a zvládnete ji během malé chvíle.

Naše autopůjčovna je vám k dispozici, ať už potřebujete auto jednorázově, opakovaně, na krátkou, nebo dlouhou dobu. Přidejte se i vy k našim spokojeným klientům a využívejte komfortních služeb.