Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /www/doc/www.autopujcovna-pardubice.cz/www/app/core/Filter.php on line 43
Autopůjčovna Ústí nad Orlicí - Lupínek
Autopůjčovna Lupínek
+420 466 766 375 REZERVOVAT VŮZ ONLINE

Půjčovna aut - Autopůjčovna Ústí nad Orlicí

Autopůjčovna Lupínek je expertem hlavně na dlouhodobé půjčování dodávek a osobních automobilů. Vaše problémy s přepravou vyřeší náš ochotný a zkušený tým, který je díky flexibilitě schopný zaručit půjčení auta, nebo půjčení dodávky i o víkendech.

Vozy dostupné
k okamžitému vypůjčení

Vyberte si podle svých preferencích.

Seznamte se s naší nabídkou automobilů a dodávek a vyberte si takový vůz, jenž nejlépe splní vaše požadavky. Nejste-li si jisti, jaký vůz by to měl být, rádi vám poradíme. Stačí, když se nám ozvete.

Škoda Ocstavia II

Akční cena

jen 10 000 Kč / měs.

Škoda Octavia II 2.0 TDI

Už od 550 Kč / den
Pohodlný manažerský či rodinný vůz pro dlouhé cesty.
Rezervovat vůz
Škoda Ocstavia III

Škoda Octavia III 2.0 TDI

Už od 880 Kč / den
Prostorný vůz, ve kterém si uděláte pohodlí i na delších trasách.
Rezervovat vůz
Peugeot Boxer

Peugeot Boxer L5H3

Už od 1 200 Kč / den
Velká varianta dodávky s úsporným motorem HDI Vám usnadní Vaše podnikatelské aktivity. Délka ložné plochy je 4 metry.
Rezervovat vůz

Půjčování vozidel zabezpečujeme kdekoliv na území České Republiky. Půjčování a přistavení vozidla poskytujeme i pro oblast Ústí nad Orlicí. Všechna vozidla Autopůjčovny Lupínek jsou nekuřácká, při předávání dbáme na vnější i vnitřní čistotu vozidla.

Všechna vozidla jsou v dobrém technickém stavu, náš vozový park je složen zejména z novějších vozů se stářím do pěti let. Díky tomu jsou i motory ve vozidlech úspornější ke spotřebě, zejména při delších trasách na dálnicích. Pro všechna naše vozidla máme zařízené pojištění v rámci EU, lze bez příplatku podniknout i cestu do zahraničí. V rámci zapůjčení vozidla můžete ujet danou denní vzdálenost každý den pronájmu bez dalších poplatků. Nájezd se liší podle typu vozidla. Přesný počet kilometrů je uveden v popisu jednotlivých vozidel.

Přistavení vozidla v Ústí nad Orlicí

Autopůjčovna Lupínek má sídlo v Moravskoslezském kraji, ale díky naší pružnosti jsme schopni přistavit vůz kdekoliv v Ústí nad Orlicí. Můžete si vybrat přistavení vozu v centru města Ústí nad Orlicí, na vlakovém nádraží v Ústí nad Orlicí, u autobusového nádraží v Ústí nad Orlicí, k sídlu vaší firmy v Ústí nad Orlicí, nebo další místa po telefonické domluvě.

Pokud byste i vy rádi využili této nabídky, zavolejte a řekněte nám, kam vám máme vůz přivézt. Vše se tím pro vás zjednoduší, nebudete se zdržovat a hned vyjedete. To oceníte nejen v naléhavých a nečekaných situacích. Děláme maximum pro vaše pohodové jízdy.

Mapa autopůjčovna Svitavy

DLOUHODOBÉ PRONÁJMY

Autopůjčovna Lupínek je specialistou zvláště na dlouhodobější pronájmy. Pronájem vozu probíhá jednoduše, stačí si připravit dva doklady totožnosti a vratnou kauci. Výše kauce závisí na typu vozidla. Při pronájmu vozidel na 10 dní a více nabízíme velmi příznivé ceny za půjčení. Pro přistavení vozu v Ústí nad Orlicí je minimální doba zapůjčení 3 dny.

STĚHOVÁNÍ PROSTORNÉ DODÁVKY

Pokud máte v plánu se stěhovat po ČR ale i do zahraničí, určitě oceníte naše Maxi dodávky s výbavou vhodnou ke stěhování. Dodávky jsou vhodné i na využití při vnitropodnikových aktivitách jako je převoz materiálu a další. Naše Maxi dodávky jsou tak prostorné, že budete mít co dělat, abyste je naplnili.

Čerstvě máme ve vozovém parku klimatizované vícemístné dodávky/mikrobusy vhodné k dopravě skupinek lidí například na dovolenou za menší výdaje na palivo.

JAK SI
REZERVOVAT

Máte-li v plánu si rezervovat u nás vozidlo, myslete na dostatečný časový předstih. Zejména v sezónách se volné kapacity rychle zmenšují. Včasně vykonanou rezervací vám můžete vůz zaručit. Kontaktujte nás a vyjednáme přistavení vozu kdekoliv v Ústí nad Orlicí.

Proč zvolit právě naši Autopůjčovnu

Výhody, které oceníte

Až 400km nájezdu denně

Denní nájezdy se sčítají.

Asistenční služba po celé EU

S našimi vozy jezdíte bezstarostně.

Jezděte po celé Evropě

Naše vozy mají pojištění po celé Evropě. Jezděte do zahraničí bez příplatku.

Dalniční známka v ceně

Naše vozy mají dalniční známku platnou po České republice.

Možnost přistavení

Přistavíme vám vůz kdekoliv v Pardubicích i v celé ČR po tel. domluvě.

Rychlé půjčení vozu

Rezervace auta je jednoduchá a zvládnete ji během malé chvíle.

Naše autopůjčovna je vám k dispozici, ať už potřebujete auto jednorázově, opakovaně, na krátkou, nebo dlouhou dobu. Přidejte se i vy k našim spokojeným klientům a využívejte komfortních služeb.