Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /www/doc/www.autopujcovna-pardubice.cz/www/app/core/Filter.php on line 43
Autopůjčovna Svitavy - Lupínek
Autopůjčovna Lupínek
+420 466 766 375 REZERVOVAT VŮZ ONLINE

Půjčovna aut - Autopůjčovna Svitavy

Ať už si chcete pronajmout osobní vůz, nebo dodávku, autopůjčovna Lupínek nabízí své služby i pro Svitavy. Můžete si vůz půjčit jednorázově, třeba jen na několik hodin, dní nebo využijte dlouhodobého pronájmu. U nás si vyberete vůz podle svých preferencích. Vyhovovat vám budou jistě i naše nadstandardní služby, dostupnost v Moravskoslezském kraji.

Jak si u nás pronajmout auto či dodávku?

Rozhodnete-li se pro pronájem vozu ve Svitavách, nemusíte se obávat složitého procesu. Auto si zvládnete zarezervovat v krátké době. Pro vyřízení pronájmu budete potřebovat občanský průkaz a druhý doklad totožnosti. Počítejte také s vratnou kaucí, obvykle v částce 5 000 Kč, 10 000 Kč, či 15 000 Kč (dle typu vozu). Od podnikatelů vyžadujeme ještě výpis z obchodního, nebo živnostenského rejstříku. Pak už vám přichystáme vozidlo, které jste si vybrali. Vždy si můžete být jisti jeho technickým stavem.

Krátkodobé i dlouhodobé pronájmy aut

Neomezujeme vás délkou pronájmu. Někdo potřebuje auto výjimečně na několik hodin (třeba při stěhování, nebo pro zvládnutí nečekané situace), jiní se na nás obrací pravidelně, další využívají našeho dlouhodobého pronájmu. Zvolíte-li si ho i vy, jistě vás potěší výhodnější individuální cenová kalkulace. Oceníte rovněž, že si s vozem budete jezdit dle vaší libosti, a přitom se nebudete muset o nic starat. Servisní prohlídky a vše ostatní nechte na nás.

Služby poskytované nejen pro Svitavy

Autopůjčovna Lupínek poskytuje všechny běžné služby pojící se s pronájmem vozidla i ve Svitavách. Těšit se však můžete i na ty nadstandardní. Z konkrétních služeb si uveďme 400 km denního nájezdu zdarma, pojištění celé EU, přistavení automobilu kdekoliv ve Svitavách (po telefonické domluvě), úchova vašeho vozu po dobu zapůjčení, dálniční známka na všech našich vozech, zapůjčení příslušenství a další. Jistě dokážeme vyhovět i vašim nárokům.

Výběr z různých automobilů a dodávek

Požadavky klientů na parametry půjčovaného vozu se liší. Proto máme v nabídce mnoho modelů různých velikostí a nosností, všechny v dobrém technickém stavu. Zvolte si auto, či dodávku podle účelu použití, soukromého i firemního. Možná sháníte auto na nějaký úkon, s nímž nemáte zkušenosti, a tudíž ani nevíte, co by se vám hodilo nejvíce. Pak nás určitě kontaktujte, sdělte nám podrobnosti a my vám rádi poradíme.

Přistavíme vám vůz přímo ve Svitavách

Autopůjčovna Lupínek vám je k dispozici v celém Moravskoslezském kraji. Naší prioritou je snadná dostupnost. Proto za námi nemusíte jezdit. Přistavíme vám vůz kdekoliv ve Svitavách.

Pokud byste i vy rádi využili této nabídky, zavolejte a řekněte nám, kam vám máme vůz přivézt. Vše se tím pro vás zjednoduší, nebudete se zdržovat a hned vyjedete. To oceníte nejen v naléhavých a nečekaných situacích. Děláme maximum pro vaše pohodové jízdy.

Mapa autopůjčovna Svitavy

Vozy dostupné
k okamžitému vypůjčení

Vyberte si podle svých preferencích.

Seznamte se s naší nabídkou automobilů a dodávek a vyberte si takový vůz, jenž nejlépe splní vaše požadavky. Nejste-li si jisti, jaký vůz by to měl být, rádi vám poradíme. Stačí, když se nám ozvete.

Škoda Ocstavia II

Akční cena

jen 10 000 Kč / měs.

Škoda Octavia II 2.0 TDI

Už od 550 Kč / den
Pohodlný manažerský či rodinný vůz pro dlouhé cesty.
Rezervovat vůz
Škoda Ocstavia III

Škoda Octavia III 2.0 TDI

Už od 880 Kč / den
Prostorný vůz, ve kterém si uděláte pohodlí i na delších trasách.
Rezervovat vůz
Peugeot Boxer

Peugeot Boxer L5H3

Už od 1 200 Kč / den
Velká varianta dodávky s úsporným motorem HDI Vám usnadní Vaše podnikatelské aktivity. Délka ložné plochy je 4 metry.
Rezervovat vůz

Proč zvolit právě naši Autopůjčovnu

Výhody, které oceníte

Až 400km nájezdu denně

Denní nájezdy se sčítají.

Asistenční služba po celé EU

S našimi vozy jezdíte bezstarostně.

Jezděte po celé Evropě

Naše vozy mají pojištění po celé Evropě. Jezděte do zahraničí bez příplatku.

Dalniční známka v ceně

Naše vozy mají dalniční známku platnou po České republice.

Možnost přistavení

Přistavíme vám vůz kdekoliv v Pardubicích i v celé ČR po tel. domluvě.

Rychlé půjčení vozu

Rezervace auta je jednoduchá a zvládnete ji během malé chvíle.

Naše autopůjčovna je vám k dispozici, ať už potřebujete auto jednorázově, opakovaně, na krátkou, nebo dlouhou dobu. Přidejte se i vy k našim spokojeným klientům a využívejte komfortních služeb.