Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /www/doc/www.autopujcovna-pardubice.cz/www/app/core/Filter.php on line 43
Autopůjčovna Moravská Třebová - Lupínek
Autopůjčovna Lupínek
+420 466 766 375 REZERVOVAT VŮZ ONLINE

Půjčovna aut - Autopůjčovna Moravská Třebová

Hledáte-li spolehlivou autopůjčovnu nabízející služby v Moravské Třebové, právě jste ji našli. V našem vozovém parku najdete různé typy aut a dodávek v dobrém technickém stavu a za příznivou cenu. Pronajmout si je můžete na krátkou i dlouhou dobu. Samozřejmostí jsou nadstandartní služby, dostupnost a další. Vyberete si auto, které bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám.

Jak na pronájem vozu v autopůjčovně Lupínek

I když s pronájmem vozů nemáte zkušenosti, u nás vám to hravě zvládnete, ani vám to nezabere příliš času. Půjčujete-li si auto, nebo dodávku jako fyzická osoba, vystačíte si s občanským průkazem a druhým dokladem totožnosti. Podnikatelé předkládají ještě výpis z obchodního, případně živnostenského rejstříku. Pak už jen stačí složit vratnou kauci, nejčastěji v částce 5 000 Kč, 10 000 Kč, nebo 15 000 Kč a vůz budeme mít k dispozici se vším, co pro své bezstarostní jízdy potřebujete.

Služby poskytované v Moravské Třebové

Určitě budete spokojeni i s našimi službami. Mezi ně patří třeba 400 km denního nájezdu zdarma, pojištění po celé EU, přistavení automobilu po telefonické domluvě, asistenční služby nonstop, úschova vašeho vozu po dobu pronájmu, dálniční známky na všech našich vozidlech, zapůjčení vybavení a další základní i doplňkové služby. Chceme, aby vám na vašich cestách nic nechybělo.

Výběr auta/dodávky

Lidé potřebují auta, či dodávky na různé účely, a proto máme v našem vozovém parku různé typy vozidel. Liší se nosností, velikostí a dalšími parametry. I vy v naší nabídce jistě najdete automobil, který nejlépe splní vaše nároky. Pokud tápete a nevíte, jaký vůz bude pro vaše účely nejlepší, neváhejte nás oslovit. Rádi vám poradíme. Samozřejmostí je výborný technický stav všech našich aut.

Přistavíme vám vůz přímo v Moravské Třebové

Autopůjčovna Lupínek nabízí své služby v Moravskoslezském kraji. Naší prioritou je co největší dostupnost, a proto si můžete nechat přistavět auto, nebo dodávku přímo v Moravské Třebové.

Chcete-li i vy využít této služby, zavolejte nám a domluvíme se na místě přistavení, času a dalších podrobnostech. Vy už jen nasednete a vyjedete, kam budete potřebovat. Snažíme se co nejvíce šetřit váš čas.

Mapa autopůjčovna Moravská Třebová

Vozy dostupné
k okamžitému vypůjčení

Vyberte si podle svých preferencích.

Seznamte se s naší nabídkou automobilů a dodávek a vyberte si takový vůz, jenž nejlépe splní vaše požadavky. Nejste-li si jisti, jaký vůz by to měl být, rádi vám poradíme. Stačí, když se nám ozvete.

Škoda Ocstavia II

Akční cena

jen 10 000 Kč / měs.

Škoda Octavia II 2.0 TDI

Už od 550 Kč / den
Pohodlný manažerský či rodinný vůz pro dlouhé cesty.
Rezervovat vůz
Škoda Ocstavia III

Škoda Octavia III 2.0 TDI

Už od 880 Kč / den
Prostorný vůz, ve kterém si uděláte pohodlí i na delších trasách.
Rezervovat vůz
Peugeot Boxer

Peugeot Boxer L5H3

Už od 1 200 Kč / den
Velká varianta dodávky s úsporným motorem HDI Vám usnadní Vaše podnikatelské aktivity. Délka ložné plochy je 4 metry.
Rezervovat vůz

Proč zvolit právě naši Autopůjčovnu

Výhody, které oceníte

Až 400km nájezdu denně

Denní nájezdy se sčítají.

Asistenční služba po celé EU

S našimi vozy jezdíte bezstarostně.

Jezděte po celé Evropě

Naše vozy mají pojištění po celé Evropě. Jezděte do zahraničí bez příplatku.

Dalniční známka v ceně

Naše vozy mají dalniční známku platnou po České republice.

Možnost přistavení

Přistavíme vám vůz kdekoliv v Pardubicích i v celé ČR po tel. domluvě.

Rychlé půjčení vozu

Rezervace auta je jednoduchá a zvládnete ji během malé chvíle.

Naše autopůjčovna je vám k dispozici, ať už potřebujete auto jednorázově, opakovaně, na krátkou, nebo dlouhou dobu. Přidejte se i vy k našim spokojeným klientům a využívejte komfortních služeb.