Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /www/doc/www.autopujcovna-pardubice.cz/www/app/core/Filter.php on line 43
Autopůjčovna pro Mohelnici - Lupínek
Autopůjčovna Lupínek
+420 466 766 375 REZERVOVAT VŮZ ONLINE

Půjčovna aut - Autopůjčovna Mohelnice

Jsme tu pro vás, chcete-li si pronajmout auto nebo dodávku. Zaměřujeme se na krátkodobé i dlouhodobé pronájmy za příznivé ceny. Oceníte i mnohé služby zpohodlňující vaše jízdy, celkovou komunikaci, dostupnost a mnohé další výhody.

Pronajměte si auto či dodávku

Pronájem vozu v Mohelnici vám nezabere dlouhou dob. Připravte si občanský průkaz, druhý doklad totožnosti a vratnou kauci v částce dle typu vozu. Obvykle jde o sumu 5 000 Kč, 10 000 Kč, či 15 000 Kč. Podnikatelé ještě předkládají výpis z živnostenského, případně obchodního rejstříku. Rezervaci proveďte včas, ať stihneme vše připravit pro vaše bezstarostné jízdy.

Pronájem vozu na krátkou i dlouhou dobu

Je jen na vás, jestli pronájem vozu v Mohelnici budete chtít na krátkou, nebo dlouhou dobu. Dlouhodobý pronájem cenově zvýhodňujeme. Konkrétní částka, kterou zaplatíte, se odvíjí od doby pronájmu. Jezděte si, jak potřebujete, bez toho, abyste se museli starat o servisní prohlídky. O vše potřebné se postaráme.

Služby spojené s pronájmem vozu v Mohlenici

Naše autopůjčovna vám poskytujete všechny základní i mnohé nadstandardní a doplňkové služby i Mohelnici, v takovém rozsahu, aby vám na vašich cestách nic nechybělo. Počítejte tak s 400 km denního nájezdu zdarma, pojištěním po celé EU, asistenčními službami nonstop, přistavením automobilu po telefonické domluvě, úschovou vašeho vozu po dobu zapůjčení, dálniční známkou na všech našich automobilech, zapůjčením navigace atd.

Výběr z rozmanitých vozů

Ve vozovém parku najdete auta různých velikostí a nosností. Vyberete si, ať už hledáte vozidlo na stěhování, převoz materiálu a mnohé další úkony soukromé i v rámci vaší firmy. Pokud přeci jen tápete a nevíte, které by bylo pro vaše účely nejlepší, zeptejte se nás. Ve svém oboru máme bohaté zkušenosti a rádi vám poradíme. Všechny naše vozy mají společný výborný technický stav. Procházejí pravidelnými servisními kontrolami.

Přistavíme vám vůz přímo v Mohelnici

Autopůjčovna poskytuje své služby v Moravskoslezském kraji. Zde se snažíme být pro vás co nejdostupnější. Proto vám také nabízíme přistavění aut a dodávek v Mohelnici.

Máte-li i vy zájem o tuto službu, dejte nám telefonicky vědět, kam vám máme auto přistavit. Nemusíte už nic zařizovat, ani se o cokoliv starat. Půjčování aut je celkově pohodlné a bezstarostné.

Mapa autopůjčovna Mohelnice

Vozy dostupné
k okamžitému vypůjčení

Vyberte si podle svých preferencích.

Seznamte se s naší nabídkou automobilů a dodávek a vyberte si takový vůz, jenž nejlépe splní vaše požadavky. Nejste-li si jisti, jaký vůz by to měl být, rádi vám poradíme. Stačí, když se nám ozvete.

Škoda Ocstavia II

Akční cena

jen 10 000 Kč / měs.

Škoda Octavia II 2.0 TDI

Už od 550 Kč / den
Pohodlný manažerský či rodinný vůz pro dlouhé cesty.
Rezervovat vůz
Škoda Ocstavia III

Škoda Octavia III 2.0 TDI

Už od 880 Kč / den
Prostorný vůz, ve kterém si uděláte pohodlí i na delších trasách.
Rezervovat vůz
Peugeot Boxer

Peugeot Boxer L5H3

Už od 1 200 Kč / den
Velká varianta dodávky s úsporným motorem HDI Vám usnadní Vaše podnikatelské aktivity. Délka ložné plochy je 4 metry.
Rezervovat vůz

Proč zvolit právě naši Autopůjčovnu

Výhody, které oceníte

Až 400km nájezdu denně

Denní nájezdy se sčítají.

Asistenční služba po celé EU

S našimi vozy jezdíte bezstarostně.

Jezděte po celé Evropě

Naše vozy mají pojištění po celé Evropě. Jezděte do zahraničí bez příplatku.

Dalniční známka v ceně

Naše vozy mají dalniční známku platnou po České republice.

Možnost přistavení

Přistavíme vám vůz kdekoliv v Pardubicích i v celé ČR po tel. domluvě.

Rychlé půjčení vozu

Rezervace auta je jednoduchá a zvládnete ji během malé chvíle.

Naše autopůjčovna je vám k dispozici, ať už potřebujete auto jednorázově, opakovaně, na krátkou, nebo dlouhou dobu. Přidejte se i vy k našim spokojeným klientům a využívejte komfortních služeb.