Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /www/doc/www.autopujcovna-pardubice.cz/www/app/core/Filter.php on line 43
Autopůjčovna Litomyšl - Lupínek
Autopůjčovna Lupínek
+420 466 766 375 REZERVOVAT VŮZ ONLINE

Půjčovna aut - Litomysl

Autopůjčovna Lupínek najde řešení na vaše problémy s přepravou, dlouhodobé pronájmy vozidel jsou naší dominantou. Náš ochotný a přizpůsobivý tým je schopný zajistit půjčení a přistavení osobních aut a dodávek kamkoliv i o víkendech.

Vozy dostupné
k okamžitému vypůjčení

Vyberte si podle svých preferencích.

Seznamte se s naší nabídkou automobilů a dodávek a vyberte si takový vůz, jenž nejlépe splní vaše požadavky. Nejste-li si jisti, jaký vůz by to měl být, rádi vám poradíme. Stačí, když se nám ozvete.

Škoda Ocstavia II

Akční cena

jen 10 000 Kč / měs.

Škoda Octavia II 2.0 TDI

Už od 550 Kč / den
Pohodlný manažerský či rodinný vůz pro dlouhé cesty.
Rezervovat vůz
Škoda Ocstavia III

Škoda Octavia III 2.0 TDI

Už od 880 Kč / den
Prostorný vůz, ve kterém si uděláte pohodlí i na delších trasách.
Rezervovat vůz
Peugeot Boxer

Peugeot Boxer L5H3

Už od 1 200 Kč / den
Velká varianta dodávky s úsporným motorem HDI Vám usnadní Vaše podnikatelské aktivity. Délka ložné plochy je 4 metry.
Rezervovat vůz

Ve vozovém parku autopůjčovny Lupínek naleznete novodobé vozy se stářím do 5 let. Prioritou je pro nás čistota všech vozidel a výborný technický stav. Všechny vozy jsou nekuřácké. Motory v moderních vozech zajišťují nízkou spotřebu a spolehlivost, zejména na delších cestách. S našimi vozy je tedy výhodné podniknout i cestu do zahraničí. Při cestě do zahraničí si neúčtujeme žádný příplatek a navíc jsou všechny vozy vybaveny pojištěním v rámci EU. U každého vozidla je denní nájezd zdarma, tedy počet kilometrů, které můžete denně absolvovat bez příplatků. Liší se v závislosti na typu vozidla, u detailu vozidel ve vozovém parku naleznete informace o denním nájezdu.

Možnost přistavení vozidla v Litomyšli

Sídlo naší autopůjčovna Lupínek je v Moravskoslezském kraji, ale díky naší flexibilitě jsme schopni přistavit vůz v kdekoliv v Litomyšli. Je na vás, zda jste se rozhodli pro přistavení vozu v centru města v Litomyšli, na vlakovém nádraží, u autobusového nádraží v Litomyšli, k sídlu vaší firmy v Litomyšli nebo na další místa. Vše lze domluvit na základě telefonické dohody.

Pokud byste i vy rádi využili této nabídky, zavolejte a řekněte nám, kam vám máme vůz přivézt. Vše se tím pro vás zjednoduší, nebudete se zdržovat a hned vyjedete. To oceníte nejen v naléhavých a nečekaných situacích. Děláme maximum pro vaše pohodové jízdy.

Mapa autopůjčovna Svitavy

DLOUHODOBÉ PRONÁJMY

Autopůjčovna Lupínek se specializuje zejména na dlouhodobější pronájmy vozidel. Nabízíme výhodnější ceny při zápůjčení vozidel na 10 dní a déle. Máte-li zájem přistavit vůz v Litomyšli, nejkratší doba k zapůjčení je 3 dny.

Půjčení vozidla je snadné a probíhá rychle. Postačí vám, když si připravíte dva doklady totožnosti a vratnou kauci. Velikost kauce je určena podle typu vozidla, detailní informace vám sdělíme po telefonu. Náš tým je k dispozici i o víkendech.

STĚHOVÁNÍ PROSTORNÉ DODÁVKY

Potřebujete se přestěhovat, máte spoustu věcí, ale nemáte vhodný prostředek na převoz. Naše Maxi dodávky jsou tak prostorné, že bude problémem je zaplnit. Se svou speciální výbavou na stěhování vám vytrhnout trn z paty. Prostor už nebude problém. Naše dodávky jsou také vhodné k převozu stavebních materiálů, průmyslovým potřebám a dále.

Nově nám přibyly do vozového parku také mikrobusy / vícemístné dodávky. Jsou plně klimatizované, vhodné například k přepravě většího množství lidí, čímž můžete uspořit náklady na pohonné hmoty. Můžete vyrazit například s přáteli na dovolenou a ušetřit pohoné hmoty a dalniční poplatky.

JAK SI
REZERVOVAT

Rozhodli jste se u nás rezervovat osobní auto, dodávku či mikrobus? Zavolejte nám či napište co nejdříve, abyste předešli tomu, že vámi požadované vozidlo již nebude k dispozici. Myslete na to, že zejména v sezónách je poptávka po půjčování aut vysoká. Může se tak stát, že pro vás již vozidlo nebudeme k zapůjčení mít. Domluvíme přistavení vozu na jakémkoliv místě v Litomyšli.

Proč zvolit právě naši Autopůjčovnu

Výhody, které oceníte

Až 400km nájezdu denně

Denní nájezdy se sčítají.

Asistenční služba po celé EU

S našimi vozy jezdíte bezstarostně.

Jezděte po celé Evropě

Naše vozy mají pojištění po celé Evropě. Jezděte do zahraničí bez příplatku.

Dalniční známka v ceně

Naše vozy mají dalniční známku platnou po České republice.

Možnost přistavení

Přistavíme vám vůz kdekoliv v Pardubicích i v celé ČR po tel. domluvě.

Rychlé půjčení vozu

Rezervace auta je jednoduchá a zvládnete ji během malé chvíle.

Naše autopůjčovna je vám k dispozici, ať už potřebujete auto jednorázově, opakovaně, na krátkou, nebo dlouhou dobu. Přidejte se i vy k našim spokojeným klientům a využívejte komfortních služeb.