Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /www/doc/www.autopujcovna-pardubice.cz/www/app/core/Filter.php on line 43
Autopůjčovna Hradec Králové - Lupínek
Autopůjčovna Lupínek
+420 466 766 375 REZERVOVAT VŮZ ONLINE

Půjčovna aut, dodávek s přistavním v Hradci Králové

Jsme specialisté především na dlouhodobé půjčení osobních automobilů a dodávek. Můžete očekávat spolehlivý a přátelský tým, který vyřeší vaše problémy s dopravou. Autopůjčovna Lupínek je flexibilní. Jsme schopni zajistit půjčení auta i dodávky včetně přistavení v Hradci Králové i o víkendech.

Vozy dostupné
k okamžitému vypůjčení

Vyberte si podle svých preferencích.

Seznamte se s naší nabídkou automobilů a dodávek a vyberte si takový vůz, jenž nejlépe splní vaše požadavky. Nejste-li si jisti, jaký vůz by to měl být, rádi vám poradíme. Stačí, když se nám ozvete.

Škoda Ocstavia II

Akční cena

jen 10 000 Kč / měs.

Škoda Octavia II 2.0 TDI

Už od 550 Kč / den
Pohodlný manažerský či rodinný vůz pro dlouhé cesty.
Rezervovat vůz
Škoda Ocstavia III

Škoda Octavia III 2.0 TDI

Už od 880 Kč / den
Prostorný vůz, ve kterém si uděláte pohodlí i na delších trasách.
Rezervovat vůz
Peugeot Boxer

Peugeot Boxer L5H3

Už od 1 200 Kč / den
Velká varianta dodávky s úsporným motorem HDI Vám usnadní Vaše podnikatelské aktivity. Délka ložné plochy je 4 metry.
Rezervovat vůz

Nabízíme půjčení aut a dodávek kdekoliv na území ČR. Služby půjčování a přistavení vozidla nabízíme i v HRADCI KRÁLOVÉ. Přistavená vozidla jsou v dobrém technickém stavu. Dbáme na to, aby naše vozidla byla umytá a vyčištěná. Všechna vozidla Autopůjčovny Lupínek jsou nekuřácká.

Většina vozidel ve vozovém parku není starší 5-ti let, díky tomu jsou v dobrém technickém stavu. Novější motory dosahují nízké spotřeby, zejména při delších cestách po dálnici. Nabízené dodávky k půjčení jsou spolehlivé, tudíž s nimi můžete podniknout delší cestu i do zahraničí. U všech aut i dodávek vám nabízíme možnost vycestování do zahraničí bez příplatku, všechna vozidla mají pojištění v rámci EU. U většiny aut i dodávek je denní nájezd 350 km, což je vzdálenost, kterou můžete s vozidlem urazit každý den pronájmu bez dalších poplatků. Denní nájezd se liší dle typu vozidla, přesný počet km je uveden v detailu každého vozidla.

Možnost přistavení auta, či dodávky v Hradci Králové

Naše autopůjčovna Lupínek má sídlo v Moravskoslezském kraji, ale díky naší flexibilitě jsme schopni přistavit vůz v kdekoliv Hradci Králové. Můžete se rozhodnout pro přistavení vozu v centru města Hradci Králové, na vlakovém nádraží v Hradci Králové, u autobusového nádraží v Hradci Králové, k sídlu vaší firmy nebo další místa po telefonické domluvě.

Pokud byste i vy rádi využili této nabídky, zavolejte a řekněte nám, kam vám máme vůz přivézt. Vše se tím pro vás zjednoduší, nebudete se zdržovat a hned vyjedete. To oceníte nejen v naléhavých a nečekaných situacích. Děláme maximum pro vaše pohodové jízdy.

Mapa autopůjčovna Svitavy

DLOUHODOBÉ PŮJČENÍ

Zaměřujeme se zejména na dlouhodobější půjčení dodávek a aut. Nabízíme velmi výhodné ceny při zapůjčení vozů zejména na 10 dní a déle. Pro přistavení vozu v Hradci Králové je minimální doba zapůjčení 3 dny.

Půjčení auta, či dodávky nezabere mnoho času, připravte si dva doklady totožnosti a vratnou kauci v závislosti na typu vozidla.

STĚHOVÁNÍ PROSTORNÉ DODÁVKY

Naše Maxi dodávky jsou tak prostorné, že bude problém je naplnit. Pokud se stěhujete, zejména do zahraničí jistě oceníte možnost půjčení Maxi dodávky se speciální výbavou vhodnou ke stěhování. Dodávky jsou vhodné k průmyslovým účelům, jako je převoz materiálu a další. Nově nabízíme možnost půjčení vícemístné dodávky/mikrobusy vhodné k přepravě většího počtu lidí za nízké náklady na pohonné hmoty. Vícemístné dodávky mají klimatizaci a jsou vhodné k dopravě na dovolenou.

JAK
REZERVOVAT

Vozidla doporučujeme rezervovat včas, protože zejména v sezónách naše volné kapacity rychle ubývají. Včasnou rezervací vám můžeme vůz zajistit. Stačí nás kontaktovat telefonicky a dohodneme se na přistavení vozu kdekoliv v Hradci Králové.

Proč zvolit právě naši Autopůjčovnu

Výhody, které oceníte

Až 400km nájezdu denně

Denní nájezdy se sčítají.

Asistenční služba po celé EU

S našimi vozy jezdíte bezstarostně.

Jezděte po celé Evropě

Naše vozy mají pojištění po celé Evropě. Jezděte do zahraničí bez příplatku.

Dalniční známka v ceně

Naše vozy mají dalniční známku platnou po České republice.

Možnost přistavení

Přistavíme vám vůz kdekoliv v Pardubicích i v celé ČR po tel. domluvě.

Rychlé půjčení vozu

Rezervace auta je jednoduchá a zvládnete ji během malé chvíle.

Naše autopůjčovna je vám k dispozici, ať už potřebujete auto jednorázově, opakovaně, na krátkou, nebo dlouhou dobu. Přidejte se i vy k našim spokojeným klientům a využívejte komfortních služeb.