Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /www/doc/www.autopujcovna-pardubice.cz/www/app/core/Filter.php on line 43
Autopůjčovna Chrudim - Lupínek
Autopůjčovna Lupínek
+420 466 766 375 REZERVOVAT VŮZ ONLINE

Půjčovna aut - Autopůjčovna Chrudim

Zaměřujeme se zejména na dlouhodobější pronájmy dodávek a osobních automobilů. U nás můžete očekávat přátelský a vstřícný přístup, náš tým je ochotný a téměř vždy k dispozici. I o víkendech vám zajistíme přistavení a vypůjčení vybraného vozidla z vozového parku. Naší předností je flexibilita.

Vozy dostupné
k okamžitému vypůjčení

Vyberte si podle svých preferencích.

Seznamte se s naší nabídkou automobilů a dodávek a vyberte si takový vůz, jenž nejlépe splní vaše požadavky. Nejste-li si jisti, jaký vůz by to měl být, rádi vám poradíme. Stačí, když se nám ozvete.

Škoda Ocstavia II

Akční cena

jen 10 000 Kč / měs.

Škoda Octavia II 2.0 TDI

Už od 550 Kč / den
Pohodlný manažerský či rodinný vůz pro dlouhé cesty.
Rezervovat vůz
Škoda Ocstavia III

Škoda Octavia III 2.0 TDI

Už od 880 Kč / den
Prostorný vůz, ve kterém si uděláte pohodlí i na delších trasách.
Rezervovat vůz
Peugeot Boxer

Peugeot Boxer L5H3

Už od 1 200 Kč / den
Velká varianta dodávky s úsporným motorem HDI Vám usnadní Vaše podnikatelské aktivity. Délka ložné plochy je 4 metry.
Rezervovat vůz

Půjčováním vozidel zastřešujeme celé území České Republiky. Auto či dodávku vám přistavíme i v Chrudimi. Nejdůležitější pro nás je poskytnout auto v dobrém stavu, jak po technické stránce, tak z hlediska čistoty. Všechny vozy jsou umyté a mají čistý nekuřácký interiér. Vzhledem k tomu, že náš vozový park se skládá z vozidel mladších pěti let, můžete se spolehnout na úspornost motorů z hlediska spotřeb pohonných hmot. Zejména při delších cestách jsou naše vozy úsporné, můžete si tedy vůz vypůjčit třeba na cestu do zahraničí. Nabízíme vycestování do zahraničí bez dalších poplatků. Všechna auta mají zřízená pojištění v rámci Evropské unie.

Ke každému vozidlu je přiřazen denní nájezd, tedy vzdálenost, kterou můžete denně urazit bez dodatečných poplatků. Denní nájezd se liší dle typu vozu, kompletní informace naleznete v popisku každého vozidla. Denní nájezd se sčítá za každý den vypůjčení vozidla.

Přistavení vozidla v Chrudimi

Autopůjčovna Lupínek má centrálu v Moravskoslezském kraji, ale vůz vám přistavíme téměř kdekoliv v Chrudimi. Můžete si určit přistavení vozu v centru města Chrudim, na vlakovém nádraží v Chrudimi, u autobusového nádraží v Chrudimi, k sídlu vaší firmy v Chrudimi nebo další místa po telefonické domluvě.

Pokud byste i vy rádi využili této nabídky, zavolejte a řekněte nám, kam vám máme vůz přivézt. Vše se tím pro vás zjednoduší, nebudete se zdržovat a hned vyjedete. To oceníte nejen v naléhavých a nečekaných situacích. Děláme maximum pro vaše pohodové jízdy.

Mapa autopůjčovna Svitavy

DLOUHODOBÉ PRONÁJMY

Naše autopůjčovna Lupínek se specializuje na dlouhodobé pronájmy, nabízíme vám výhodné ceny při zapůjčení vozidla na 10 dnů a déle. Minimální doba zapůjčení vozidla s přistavení v Chrudimi jsou 3 dny. K vypůjčení vozu Vám stačí si nachystejte dva doklady totožnosti, například občanský a řidičský průkaz. Také je potřeba mít nachystanou vratnou kauci, jejíž velikost záleží na typu půjčeného vozidla. Bližší informace vám rádi sdělíme telefonicky.

STĚHOVÁNÍ PROSTORNÉ DODÁVKY

Stěhování vám jistě zjednoduší naše prostorné Maxi dodávky, které jsou vybaveny speciální výbavou na stěhování. Bez poplatků se můžete s našimi dodávkami přestěhovat třeba i do zahraničí. Dodávky jsou vhodné i k převozu materiálu.

Nejnovějšími členy našeho vozového parku jsou nové vícemístné dodávky a mikrobusy, které mohou sloužit k přepravě většího množství lidí. Jsou plně klimatizované, můžete je například využít při cestě s přáteli či rodinou na dovolenou. Přeprava většího množství lidí vám zajistí nižší náklady na palivo.

JAK SI
REZERVOVAT

Pokud si plánujete rezervovat v autopůjčovně Lupínek vozidlo, doporučujeme tak udělat včas. Jelikož naše kapacity zejména v sezónách rychle ubývají, mohlo by se stát, že by vybrané vozidlo již nebylo dostupné. Rádi bychom vám vyšli vstříc, proto neváhejte a kontaktujte nás. Můžeme se domluvit na přistavení vozu kdekoliv v Chrudimi.

Proč zvolit právě naši Autopůjčovnu

Výhody, které oceníte

Až 400km nájezdu denně

Denní nájezdy se sčítají.

Asistenční služba po celé EU

S našimi vozy jezdíte bezstarostně.

Jezděte po celé Evropě

Naše vozy mají pojištění po celé Evropě. Jezděte do zahraničí bez příplatku.

Dalniční známka v ceně

Naše vozy mají dalniční známku platnou po České republice.

Možnost přistavení

Přistavíme vám vůz kdekoliv v Pardubicích i v celé ČR po tel. domluvě.

Rychlé půjčení vozu

Rezervace auta je jednoduchá a zvládnete ji během malé chvíle.

Naše autopůjčovna je vám k dispozici, ať už potřebujete auto jednorázově, opakovaně, na krátkou, nebo dlouhou dobu. Přidejte se i vy k našim spokojeným klientům a využívejte komfortních služeb.