Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /www/doc/www.autopujcovna-pardubice.cz/www/app/core/Filter.php on line 43
Autopůjčovna Česká Třebová - Lupínek
Autopůjčovna Lupínek
+420 466 766 375 REZERVOVAT VŮZ ONLINE

Půjčovna aut - Autopůjčovna Česká Třebová

Jsme odborníci zejména na dlouhodobé pronájmy osobních automobilů a dodávek. Autopůjčovna Lupínek je flexibilní, schopná zabezpečit vypůjčení vozidla či jeho přistavení i o víkendech. Můžete očekávat zodpovědný a ochotný tým, který vyřeší vaše problémy v oblasti transportu.

Vozy dostupné
k okamžitému vypůjčení

Vyberte si podle svých preferencích.

Seznamte se s naší nabídkou automobilů a dodávek a vyberte si takový vůz, jenž nejlépe splní vaše požadavky. Nejste-li si jisti, jaký vůz by to měl být, rádi vám poradíme. Stačí, když se nám ozvete.

Škoda Ocstavia II

Akční cena

jen 10 000 Kč / měs.

Škoda Octavia II 2.0 TDI

Už od 550 Kč / den
Pohodlný manažerský či rodinný vůz pro dlouhé cesty.
Rezervovat vůz
Škoda Ocstavia III

Škoda Octavia III 2.0 TDI

Už od 880 Kč / den
Prostorný vůz, ve kterém si uděláte pohodlí i na delších trasách.
Rezervovat vůz
Peugeot Boxer

Peugeot Boxer L5H3

Už od 1 200 Kč / den
Velká varianta dodávky s úsporným motorem HDI Vám usnadní Vaše podnikatelské aktivity. Délka ložné plochy je 4 metry.
Rezervovat vůz

Nabízíme zapůjčení aut a dodávek kdekoliv na území ČR. Služby půjčování a přistavení vozidla nabízíme i v České Třebové. Všechna přistavená vozidla Autopůjčovny Lupínek jsou v dobrém technickém stavu, nekuřácká, umytá a vyčištěná.

Stáří většiny vozidel ve vozovém parku je do pěti let. Novější motory zajišťují nízkou spotřebu, zejména při delších cestách po dálnicích. Nabízené dodávky jsou spolehlivé, tudíž s nimi můžete podniknout delší cestu i do zahraničí, a to bez jakéhokoliv dalšího příplatku. V rámci EU máme pro všechny vozy pojištěny.

Každý den můžete s vozidlem absolvovat určitý počet kilometrů bez poplatků v rámci denníhu nájezdu. U většiny vozidel je to 350 km/den. Nabízený denní nájezd se liší podle druhu vozidla, přesný počet km je uveden v podrobnostech u každého vozidla.

Přistavení vozidla v České Třebové

Naše autopůjčovna Lupínek má sídlo v Moravskoslezském kraji, ale díky naší flexibilitě jsme schopni přistavit vůz kdekoliv v České Třebové. Můžete se rozhodnout pro přistavení vozu v centru města v České Třebové, u letiště v České Třebové, na vlakovém nádraží v České Třebové, u autobusového nádraží v České Třebové, k sídlu vaší firmy v České Třebové nebo na další místa dle telefonické domluvy.

Pokud byste i vy rádi využili této nabídky, zavolejte a řekněte nám, kam vám máme vůz přivézt. Vše se tím pro vás zjednoduší, nebudete se zdržovat a hned vyjedete. To oceníte nejen v naléhavých a nečekaných situacích. Děláme maximum pro vaše pohodové jízdy.

Mapa autopůjčovna Svitavy

DLOUHODOBÉ PRONÁJMY

Pokud máte zájem si půjčit vozidlo, postačí vám mít připravenou kauci, jejíž výše závisí na požadovaném druhu vozidla, a dva doklady totožnosti.

Soustředíme se především na dlouhodobější pronájmy vozidel. Při zapůjčení vozidla na 10 dní a déle vám nabídneme velmi výhodné ceny. Pro přistavení vozu v České Třebové je minimální doba zapůjčení 3 dny.

STĚHOVÁNÍ PROSTORNÉ DODÁVKY

Pokud se stěhujete, zvláště do zahraničí zajisté oceníte Maxi dodávky se specifickou výbavou vhodnou na stěhování. Naše Maxi dodávky jsou tak prostorné, že bude oříšek je zaplnit. Dodávky jsou vhodné k průmyslovým potřebám, jako je přeprava materiálu a jiné. Současně poskytujeme vícemístné klimatizované dodávky/mikrobusy vhodné k transportu četnějšího množství lidí za nižší náklady na pohonné hmoty. Můžete je využít například k přepravě na dovolenou.

JAK SI
REZERVOVAT

Zejména v sezónách naše volné kapacity vozidel rychle ubývají, proto vám radíme si rezervovat vozidla zavčas, abychom vám mohli vůz zajistit. Stačí se s námi spojit telefonicky a sjednáme přistavení vozu na jakémkoliv místě, třeba v centru města Česká Třebová.

Proč zvolit právě naši Autopůjčovnu

Výhody, které oceníte

Až 400km nájezdu denně

Denní nájezdy se sčítají.

Asistenční služba po celé EU

S našimi vozy jezdíte bezstarostně.

Jezděte po celé Evropě

Naše vozy mají pojištění po celé Evropě. Jezděte do zahraničí bez příplatku.

Dalniční známka v ceně

Naše vozy mají dalniční známku platnou po České republice.

Možnost přistavení

Přistavíme vám vůz kdekoliv v Pardubicích i v celé ČR po tel. domluvě.

Rychlé půjčení vozu

Rezervace auta je jednoduchá a zvládnete ji během malé chvíle.

Naše autopůjčovna je vám k dispozici, ať už potřebujete auto jednorázově, opakovaně, na krátkou, nebo dlouhou dobu. Přidejte se i vy k našim spokojeným klientům a využívejte komfortních služeb.